Začaly přípravy II. plesů Klasiků!!

07.01.2014 20:12

Po loňské úspěšné premiéře se většina našich členů shodla na "posledním kopu" v závěru roku, že si ples letos zopakujeme. Se začátkem nového roku tak začaly přípravy, na které máme něco přes 2 měsíce, protože termín je již daný - pátek 21.3. 2014 na Zezulkárně!

V neděli 5.1. se konala první schůzka přípravného výboru, který zatím zpracoval první nástřel potřebných kroků, jenž se na dalších schůzkách doufejme dovede k dokonalosti:

Termín oslavy: 21.3.2014, zahájení v 18 30h.

Místo: sál SoBe na Boudě, zajistí Orsi Dolejší

Výzdoba: zajistí důchodci Klasiků, vlajka, dresy atd.

Plán stolů s počtem míst: má někdo z minulého roku??

Hudba: jsou objednáni „Šusťáci“ od 19h do 2h, cena 8000Kč bez občerstvení. M. Šebesta-728582426.

Cena za lístek: 150Kč/osobu. Platit budou všichni kromě VIP.

Plakáty: Nebudou, bude to „Oslava Klasiků“, propagace pouze přes internet. Zajistí J. Mráka na webu Klasiků, příp. na FCB.

Pozvánky: Pozveme všechny Klasiky, včetně zakládajících, Hrochy, Pohárovku, Sokol Bedřichov, Ježky, Atis, Starlet. Počítáme s účastí cca 150-200 lidí.

Zajistí: T. Pokorný, T. Grepl. Forma a množství pozvánek bude projednána na příští schůzi.

Tombola: Chtěli bychom cca 100-150 cen (po 100Kč/cenu). Sklad bude u Greplů, evidence a kontrola nad tombolou bude mít Lenka G. Služba u tomboly: do 22h Lenka, potom Ruda Lysý a Kosakovi.

Předpokládaní dodavatelé: Mráka, J. Jungman, Legea, SABE, Lapek, Šancl, Smolík, Ježek, Karásek atd. Pomoci musí všichni. Ceny, jejich množství a kvalita, budou kontrolovány každý týden v neděli od 18:00 na schůzce u kulatého stolu.

Šatna: zajistí Ruda Lysý a Kosakovi, výše odměny bude určena příště.

Režijní materiál na šatnu a tombolu: (lístky, tašky, ..) zajistí Lenka, Jenda, Standa

Služba u vstupu: zajistí mládežníci

VIP: starostka SoBe, sponzoři-Ježek, Orsi Dolejší, Pecha, Smolík, Sepos, Juda. Ještě upřesníme.

Program oslavy: (předběžný)

1) diplomy pro Klasiky, ceny - zajistí Bláha, Mráka

2) živé divadlo: Hra: Pracovní název "Založení Klasiků". Scénář: J. Svítil, Režie: Mráka Jan, Herci: ostatní Klasici

3) Mažoretky: zajistí mládežníci, děvčata

4) Požádáme M. Šebestu o složení hymny Klasiků, zpěv všech Klasiků – posílejte náměty na melodii a slova!!

5) Vyhlášení masek, odměna pro tři nejlepší masky - koláč, dort, atd.

6) Střelecká soutěž - zajistí K. Jambor st. a ml., požádáme L. Kocmánka seniora o maketu branky.

Zapsal: K. Bláha