Veselé Vánoce všem Klasikům!!!

21.12.2014 23:10

Po úspěšném dosavadním průběhu roku 2014 jdeme takzvaně do finále. Za pár dnů přijde Ježíšek s dárky pro ty, kteří byli hodní a hned po něm - 26.12. 2014 - čeká náš "A" tým další ročník vánočního turnaje, letos pořádaný jako Memoriál S. Matouška

Věříme, že i naši fanoušci se dostaví podpořit naše chlapce na tradičním klání, kde nás mimo jiné čeká i odveta s naším podzimním přemožitelem - SOME Vysočina Prachárna

I v neděli 28.12. 2014 si půjdou veteráni od 16:30 zakopat do haly Sokola Bedřichov - vítáni jsou i dříve narození, kteří se chtějí něco přiučit a pilovat formu!!

Na úterý 30.12. od 10:00 je potom domluveno rozloučení s fotbalovým rokem - Poslední kop, který proběhne v areálu Sokola Bedřichov, na umělce vedle šaten.

Samozřejmě tím, čím všichni Klasici nejvíce nyní žijí, je lednové (24.1. 2015) FINAL 4 v Milovicích! Připomínám, že co nejdříve bychom měli nahlásit, kolik míst v autobusu potřebujeme rezervovat a tak prosím všechny, kteří pojedou s naším týmem bojovat o titul Mistra ČR, aby se přihlásili u vedoucích mužstev, či Fan Klubu!!

Děkuji a ještě jednou přeji všem krásné Vánoce!!!