Úspěšný vstup do jarní ligy: FK Klasici "A" - Starlet "A" 7:1 (7:0)!!

29.03.2014 21:36

Jarní liga začala pro naše první mužstvo více než dobře. Derby se Starletem jsme sice prohráli naposledy na podzim 2010, ale souboj s druhým celkem tabulky většinou zcela snadný nebývá.
Jenže ani tentokrát jsme nakonec žádné problémy neměli. Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně, s pěti muži za čárou (a debutantem Třetinou) a soupeře jsme začali svírat do kleští hned od prvních minut.
Ani branky na sebe po pohledných kombinacích nenechaly dlouho čekat a tak šlo vše jako na drátku. Mladí chystali šance a zkušení matadoři dopravovali míče za záda nešťastného Šebesty. Asi není třeba dlouhých komentářů - výsledek poločasu hovořil zcela jasně - 7:0!
Po přestávce nastalo menší uspokojení a nasazení pokleslo, což se projevilo tím, že Starlet vsítil čestnou branku - 7:1. Sedm minut před koncem si gólman Starletu přisedl koleno tak, že pro něj musela přijet sanitka a zápas po dohodě obou stran i sudího byl ukončen...

Více o zápase najdete v rubrice "Výsledky A mužstva"...