Šťastná výhra áčka, čistá práce juniorky, smůla veteránů...

11.05.2014 21:53

Druhý květnový týden Klasikům přinesl 6 ligových bodů. Naše první mužstvo si tak trochu pohrálo s nervy svých fanoušků, když v zápase s Pohárovou středou čtyřikrát prohrávalo, ale nakonec nejen opět vyrovnalo, ale 2 minuty před koncem díky dělovce Götha získalo důležité 3 body po výhře 6:5 si udrželo vedení v nejvyšší soutěži!!
Juniorka měla proti FC Ajtakrajta trochu delší rozjezd a v poločase vedla "jen" 1:0, ale po přestávce se již její gólostroj rozběhl na plné obrátky a i díky hattricku Vokouna dokráčela k jasné výhře 6:2, po které se posunula na druhé místo V. SABE ligy.
Smolný duel odehráli veteráni proti Viktorce. Ač měli daleko více šancí než soupeř, poločas prohráli 0:1, potom se dočkali ve 44. minutě vyrovnání, ale minutu před koncem dostali gól přes celé hřiště - 1:2....