Na prvním turnaji v Petanque nejlepší Jiřina Bláhová!

11.07.2013 20:39

Ve středu 10.7. 2013 si Klasici poprvé oficiálně zahráli svůj první turnaj ve hře zvané Petanque!

Po 18:00 se na atletické dráze multifunkční arény Sokola Bedřichov sešlo 14 hráčů a hráček, kteří rozehráli vzájemné souboje ve velkém stylu i přes to, že pro většinu to představovalo vůbec kteří rozehráli vzájemné souboje ve velkém stylu i přes to, že pro většinu to představovalo vůbec !

Zápasů nakonec bylo tolik, že po 2 hodinách všichni v průměru odehráli 4 zápasy (někdo 5 a někdo 3).
Dařilo se Jiřině Bláhové, která uhrála 4 výhry ze 5 soubojů a podlehla (jako ostatně v celém životě) jen svému manželovi Karlovi!
Největší drama se ale odehrálo v dalším rodinném derby, když Lenka porazila Jana Götha až v poslední sérii 6:4.

Můžeme konstatovat, že premiéra vyšla na 100% a že zcela určitě bude mít pokračování. V průběžné křížové tabulce je množství neodehraných zápasů, takže o zábavu je postaráno.
Zváni jsou samozřejmě i všichni další zájemci - není problém startovní pole rozšířit podle nových příchozích.

Příští klání proběhne opět na hřišti Sokola Bedřichov ve středu 17.7. 2013 od 18:15!! Koule máme!!