Druhý petanque s novými tvářemi!!

18.07.2013 22:42

Ve středu večer se opět hrál v Bedřichov aréně petanque v podání Klasiků. Karel Bláha ve chvilkách volna přebrousil povrch dráhy velkým smetákem a připravil tak 3 velmi solidní hřiště!
Omluvené, dovolenkující Pechovi a Bravencovi nahradilo hned několik nováčků - Ruda, Vysky, Milan, Jirka a V. Kocmánek senior. Tento kvintet doplnili manželé Bláhovi, S. Grepl a J. Mráka st. a tak všechny čekalo okolo 8 zápasů!

Novicové dlouho neokouněli a rychle si osvojili řadu triků od zkušenějších. Ve výborném světle se ukázali především Vysky, který prohrál pouze svůj úvodní zápas s Mrákou a potom již jen 7x zvítězil a Kocmánek senior, jenž dosáhl bilance 6 výher-2 porážky

Naopak se příliš nedařilo překvapení prémiového kola - Jiřině, jenž tentokrát zaznamenala jen jednu výhru, ani jejímu muži Karlovi, který rovněž zdolal jen jednoho soka - Milana.

Jak vypadá průběžná tabulka po 2 turnajích se můžete podívat zde..

Další klání je na programu v úterý 23.7. od 18:15 opět na Bedru. Fotky z obou turnajů najdete ve Fotogalerii....