"Áčko" i veteráni vyhráli - nyní je na řadě je juniorka!

05.06.2013 23:49

Zatím více než skvěle se vyvíjí první červnový týden pro Klub Klasiků. První tým zdecimoval Ježky 14:3 a ke 24. titulu potřebuje získat 1 bod z posledních dvou zápasů (takže všichni věříme, že k tomu dojde již v pondělí v zápase proti Litrpůlu) a po delší odmlce se opět chytli i naši nejstarší, když v úterý v I. Veteránské lize zdolali FC ATIS Veverky bez ztráty kytičky vysoko 2:0!
Kromě toho ještě Fan klub získal na kvalitě, když Andrejka úspěšně složila státní zkoušky je BC! Veškerá pozornost se tak nyní upírá na čtvrteční duel juniorky s Old Boys v VII. lize, protože výhra by nám zajistila nejen stoprocentní týden, ale i vítězství v této soutěži!
Věříme proto, že tento zápas neunikne vaší pozornosti a když nebudete moci příjít do hlediště, budete alespoň držet palce...