Náš "A" i "B" tým vedou své soutěže po 5. kole!!

27.09.2013 22:28

Klasici v podzimních soutěží opět bodovali. Áčko i béčko zvítězily a jsou na čele I., respektive VI. Ježek ligy! Na body tentokrát nedosáhli pouze veteráni, kteří až po boji podlehli neoblíbeným Strejkům 0:5.

V příštím kole proti Plastomě sice první tým bude ještě postrádat distancovaného Přibyla, jenž dostal za ČK 2 zápasy stop, ale motivace ostatních je nadále jistě veliká. Zvláště když právě v pondělí mohou do Klubu prvoligových kanonýrů vstoupit další 2 Klasici! M. Šanclovi totiž chybí do 100 již jen jediná trefa a J. Göthovi pouhých 5 branek!!
Přejme jim tedy, aby těch 6 branek společně dali, což by potěšilo nejen je a fanoušky, ale i celý tým, protože to by patrně znamenalo i další 3 body. Nu a pokud je nedají v pondělí oni, tak klidně ať je dá někdo jiný - vždyť oni se chlapci dočkají!