Final 4 podruhé - aneb z Milovic tentokrát s bronzem!

18.02.2015 21:12

Po dvou letech jsme si opět zahráli o titul mistra ČR v malém fotbale. Bohužel tentokrát nám los příliš nepřál a v semifinále nám přiřadil Gamblers Most, kteří se ukázali jako tým, který přijel do Milovic s nejlepší formou.

Porážka 2:7 byla sice až příliš krutá, leč nezvratná. Místo plánovaného boje o mistra na nás zbyl "jen" duel o bronz. Proti AUDI Praha jsme sice 3x vedli, ale soupeř dokázal 3x srovnat. Nakonec se ale štěstí přiklonilo na naší stranu, když nám Jan Göth minutu před koncem vystřelil bronzové medaile - 4:3!!

Můžeme se jen dohadovat, jak by to vypadalo, kdybychom v semifinále hráli proti AUDI a ne proti čerstvému šampiónu z Mostu. Berme však třetí místo v naší zemi jako další úspěch našeho klubu - jen málokdo má z MČR 3 medaile i když ta nejvzácnější chybí.

Velké poděkování patří nejen všem hráčům, realizačnímu týmu, sponzorům, ale i opět skvělým fanouškům, kterých bylo o hodně více než v roce 2013 a vytvořili v milovické hale nezapomenutelnou kulisu!!

Podrobnosti o našich zápasech najdete v rubrice "Výsledky A mužstva"...