Další 100% týden aneb výhry na všech frontách!!

18.09.2013 21:38

I ve třetím zářijovém týdnu vlajka Klasiků bujaře vlála na hřištích jihlavské malé kopané. V pondělí "A" mužstvo udolalo nepříjemný R.U.M. 3:2 a nadále vede nejvyšší soutěž, v úterý si došli pro "povinné" 3 body veteráni v zápase s posledními Pípami, když s přehledem vyhráli 4:3 a třídenní oslavy fotbalu zakončila ve středu juniorka vítězstvím 6:3 nad 1.FC Ojoják, po kterém se vyhoupla do čela VI. Ježek ligy!
Jediné, co trochu kalí radost z plného bodového zisku jsou ztráty několika hráčů pro další kolo - O. Přibyl dostal ČK a minimálně 1 zápas bude chybět, stejně tak jako další vykartovaný M. Vokoun, který bude také příští týden odpočívat a to jak v "A", tak i v "B" mužstvu kvůli 3. ŽK! Navíc se na čunče v zajraničí zranil Svoboda a P. Kocmánek odjíždí chytat medúzy.

Veřme tedy, že se po neděli prosadí hráči ze silné lavičky a své kamarády plně zastoupí....