Áčko si oslavy titulu musí v pondělí zopakovat!!

20.10.2013 22:07

Po drtivém vítězství 12:2 nad Armagedonem a ztrátách našich pronásledovatelů v 8. kole I. ligy jsme se již radovali z jubilejního 25. titulu, jenže vše nakonec dopadlo trochu jinak.
Ukázalo se totiž, že v zápase Global-Bumerang 7:7 nastoupil za Global hráč v trestu a tak DK změnila výsledek na 6:0 K pro Bumerang! Tím se náš náskok před posledními 3 koly "ztenčil" z 10 bodů na 8, což znamená, že definitivní triumf nám může zajistit již pondělní výhra v duelu s www.odbilla.cz!
Věřmě, že to vše zdárně zvládneme!!

Veterány čekal zdatný soupeř - úřadující mistr - Klokan Team! Do zápasu sice vkročili bez bázně a hany a ujali se vedení 1:0 a měli i další tutovku, ale potom přišlo série zbytečných chyb, po kterých soupeř zápas rozhodl, když otočil na 1:6! Přesto se náš tým nerozklepal a ve II. půli udržel s favoritem vyrovnané skóre 1:1, takže nakonec podlehl Klokanům 2:7

Juniorka po 2 porážkách chtěla utěšit své fanoušky v zápase VI. Ježek ligy proti SPORT BAR Team Kuželna. To se jí podařilo po přesvědčivém vítězství 8:3 v utkání, které díky ostré hře soupeře hodně bolelo a ve kterém více než třetinu branek vsítili veteráni - Svítil 2 a Mráka! Čest mladíků podrželi Jakub Göth (4) a Král